piątek, 8 kwietnia 2016

Nowomodne ogrodzenia z Winylu odporne na każdą zimę.Zimowa pora jest szczególnie ciężkim czasem dla sztachetki z plastiku na plot i bramę ogrodzeniowa, szczególnie jeśli jest mroźna. Długookresowe opady śniegu, wichury, zamiecie oraz mrozy jak z Syberii przetrwają wyłącznie najlepsi. Do takich z mocniejszych płotów przynależą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To cynk sprawia, iż te płot przetrwa sporo lat.

Panele ogrodzeniowe mają gwarancje trwałości. Na skutek wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli modułów ze stali w płynnym Zn o temp. 440-460 stopni Celsjusza. Wtedy na powierzchni stali występuje proces dyfuzji. Stal i cynk aranżują wspólną warstwę stopowa, na której odkłada się jeszcze powłoka czystego cynku. Warstwa stopowa powoduje, że powłoka cynku jest nierozdzielnie powiązana ze stalowym podłożem, a panel ogrodzeniowy wytrzymały jest na rdze.

Ocynkowywane przęsło na nowoczesne sztachety wolno ponadto elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej estetyczny wygląd.
Najlepsze lakiery proszkowe w mnogiej kolorystyce spośród gamy RAL dodatkowo podwyższają trwałość sztachety z plastiku na ogrodzenie i furtkę sztachetowa
panelowego na rdzewienie. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi i otoczenia. W procesie malowania

balaski PVC na ogrodzenie i bramę ze sztachet nie stosuje się żadnych szkodliwych rozcieńczalników, natomiast w końcowym procesie hartowania powłoki nie występuje wydzielanie szkodliwych substancji do powietrza.
Decydując się na panele ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy tym samym nie tylko pro ekologiczni, wykazujemy się również pragmatyzmem. Wysokiej jakości panel ogrodzeniowy nie ulegnie korozji, nie odkształci się, nie rozsadzi się, zaś jego barwa nie ulegnie zmianie i będzie weselił nasze oczy przez długie, długie lata.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz